zavolejte si o více informací
Váš košík je prázdný

Kdo jsme

Naše fa vznikla v roce 2005 dnem zápisu do obchodního rejstříku. Sídlo fy se nachází 10 km od Zlína směrem na Vsetín v Želechovicích. Od počátku se soustřeďujeme na zásobování maloobchodních prodejen v ČR zvířaty určenými pro zájmové chovy. V současné době jsme rozšířili naši působnost i do blízkého okolí např. na Slovensko, Polsko. Můžete se s námi také setkat na burzách pořádaných v ČR, případně v EU.

Zboží pochází jak z našeho odchovu, tak z odběrů od drobných chovatelů nebo od velkoobchodníků a v neposlední řadě z importů do EU ze zahraničí např. Salvador, Thajsko, Peru, Singapur, Ghana, Nigerie atd. O informace a zkušenosti s chovem a odchovem se s Vámi můžeme podělit u druhů: křečík roborovský, křečík džungarský, kreček syrský, myš, potkan, morče, králík, vakoveverka létavá, tamarín žlutoruký, kočka britská, andulka vlnkovaná, korela, amandiny, agapornis, alexandr, (s odchovem: rosel, žaka, kakadu, ary), suchozemské želvy, felsumy, gekoni, gekončíci, chameleoni, agamy vodní i vousaté, užovky, krajty, hroznýši, dendrobatky, rosničky, sklípkani, sarančata, cvrčci, červ moučný, zofobas, akvarijní rybky aj.

Zdravotní problematiku našich jedinců konzultujeme s veterinárními institucemi, s veterinárními lékaři: D. Gregoříkem, a O. Vávrou a dále s dipl ing V. Chválem, p. Zelenkou a dalšími zkušenými chovateli a odborníky.

Tyto stránky provozujeme jako možnost nabídnout našim zákazníkům informace o námi nabízených i nenabízených, ale jinak běžně chovaných druzích. Informace zde uváděné, jsme v prvé řadě získávali z odborné literatury a dále pak z článků na netu a průběžně je doplňujeme našimi zkušenostmi s chovem a odchovem.

Děkujeme Vám za návštěvu našich stránek, případné připomínky si rádi přečteme v diskuzních příspěvcích nebo na našem e-mailu.

S pozdravem kolektiv ANIMALS Holding, družstvo

+420 775 585 695Provozní doba
Infolinky:
PO - PÁ 10:00 až 15:00

Doprava Zdarma

Při nákupu nad 2.500,- Kč (ČR)
Při nákupu nad 2.500,- Kč (SK)

Facebook